Televisioon

Mini pakett

Interaktiivse digitaaltelevisiooni kõrge kvaliteediga

Tutvu Telli / 4 €

Põhipakett

Interaktiivse digitaaltelevisiooni kõrge kvaliteediga

Tutvu Telli / 9 €

4K UHD-pakett

Interaktiivse digitaaltelevisiooni kõrge kvaliteediga

Tutvu Telli / +2.50 €

Erootiline pakett

Interaktiivse digitaaltelevisiooni kõrge kvaliteediga

Tutvu Telli / +1.25 €

Filmid

Tutvu Telli / 2.50 €

Aktsia

Täis pakett aktsia kohta

Tutvu Telli / _ €

Liitumine toimub internetikaabli (Cat 5e) abil Teie ruuteri kaudu või otseselt STB IPTV digitaalse kõrglahutuse MeediaKeskuse kaudu -

TVIP S-Box v.605 (75 EUR makse ajatamisega 1 kuni 5 kuud ja 80 EUR seadmete maksumuse tasumisega IPTV-ga ühendamise kuus)

TVIP S-Box v.410 (70 EUR makse ajatamisega 1 kuni 5 kuud ja 75 EUR seadmete maksumuse tasumisega IPTV-ga ühendamise kuus)


„FILL-TV“ digitelevisiooni eelised 

FILL-TV on uue põlvkonna televisioon. Digi-TV „FILL Networks“-ilt on tunduvalt kõrgema pildi ja heli kvaliteediga kui teised telelevi liigid.

Kujutage vaid ette, et võite vaadata neid kanaleid, mida te praktiliselt alati vaatategi, maksmata selle eest liigset raha. FILL-TV sortimendis on meestele, naistele ja lastele kõige vajalikuma temmatikaga parimad digikanalid.

FILL-TV tehnoloogia on selline, et ekraanil näete alati teravat, selget ja küllastunud värvidega pilti, mis ei sõltu ilmast, kaabli pikkusest ja teleri häälestustest. Muuseas, telerit teil iseseisvalt häälestada pole vaja: kõik seadmed on juba häälestatud teie poolt valitud kanalite ülekandmiseks. IPTV jaoks kasutatakse tavalist etherneti-kaablit, mis on teie korterisse juba paigaldatud. FILL-TV teenuse kasutamine on lihtsamast lihtsam – piisab ühendamisest ja saada naudingut.

Teleri ühendamiseks on vajalik televisiooni lisaseadis, seejuures neile, kes paigaldavad lisaseadme, pakume võimalust muretseda tänapäevase wi-fi ruuteri.

 

FILL-TV eest võib tasuda koos teie internetipaketiga. Lisaks sellele, et jälgida armastatud saadete algusaegu, pole vaja osta teleprogrammi, Meediakeskuse häälestustes on ette nähtud elektrooniline TV-giid – lühike ja üksikasjalik programm jooksvale päevale ja nädalale.

HDTV-telekanalite pakett on kõrge teravusega. Üksnes HDTV-kanalite vaatamine võimaldab täisväärtuslikult hinnata teleri võimalusi ning nautida pildi ja heli suurepärast kvaliteeti. HDTV formaat toetab palju kõrgemat lahutusvõimet kui standardne televisioon.

  * HDTV-kanalite kjutis on selgem (Full HD 1920 x 1080): värvid on viis korda küllastatumad ja mahlasemad. Liikumiste edasiandmine on täpsem ja sujuvam. Sellise kujutise eelis on näha „palja silmaga“.
  * Pildi formaat: täisekraan (16/9). See võimaldab unustada igaveseks laiali venitatud või lõigatud kujutise. Puuduvad õhk- ja kaabellevile iseloomulikud moonutused („lumesadu“, „virvendus“, „värisemine“).
  * Paljusid HDTV-kanaleid transleeritakse stereoheliga DolbyDigital 5.1. Koos kristallselge kujutisega annab see tõelise „kohapeal viibimise efekti“. 


Avaldusi liitumiseks esitada support@fill.ee, telefonil:
Tallinn 56 799 799
Narva 55 588 874
Narva 55 501 291
(rus)

TV paketid

 

Täitke esialgu liitumisvormi

Teie taotlus on vastu võetud. Me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

Internet + TV
Internet
TV

Saata